вівторок, 5 грудня 2017 р.

З вірою в серці – з добром до людей

     Війна викликає потребу в капеланстві не стільки через релігійність, а через людяність. Капелан — це той, хто допомагає зберегти людяність в тих людях, які воюють - вони зустрічаються зі смертю і вони самі вбивають, а це просто так не минає для людської душі. Саме з такою людиною, настоятелем Свято – Михайлівського храму  УПЦ КП  капеланом військової частини № 3024  отцем Іваном Луцків відбулась зустріч першокурсників гр. БО-1-17 Павлоградського коледжу ДНВЗ «НГУ» , яка приурочена до дня Збройних сил України .
 Отець Іван  неодноразово знаходився  в зоні бойових дій на сході нашої країни. Відверта розмова  про враження від перебування в АТО, щире невимушене спілкування зі студентами , толерантне ставлення до вірувань людей створило на зустрічі атмосферу довіри до священнослужителя та поваги  до його капеланської місії. Отець Іван наголосив, що в житті повинна бути духовна опора, в якій допоможе віра, надія, позитивне мислення та здоровий спосіб життя, розповів про потужну силу молитви та подарував  студентам брошуру «Духовний бронежилет воїна» та чітки з хрестиком. Показав присутнім прапори з підписами побратимів, які йому подарували воїни під час перебування у зоні АТО. А ще продемонстрував фотографії з зони бойових дій, і розповів при яких обставинах вони були зроблені.
  Представник військової частини прапорщик Олександр Садковський  нагадав студентам про правила поводження при знаходженні незнайомого предмету,закликав  бути пильними та не чіпати підозрілі предмети  і тим більше не намагатися розібрати, а негайно повідомити в найближче відділення міліції або у військкомат.
 По закінченню заходу студенти запропонували приготувати смаколики для передачі гостинців нашим бійцям до дня святого Миколая.

Немає коментарів:

Дописати коментар