вівторок, 10 жовтня 2017 р.

"Пам'ять потрібна живим"
  Найбільшим і най значущим святом була Покрова для козаків. У цей день на Січі відбувалися вибори нового отамана та старшин. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали заступницею і покровителькою православного воїнства.
Тож не дивно, що через століття це свято здобуло в Україні не тільки назву Козацької Покрови , ще й стало святом Дня захисника України, яке ми відзначаємо вже втретє.
 Колись ми пишалися нашими запорізькими козаками як героями. Сьогодні ми розуміємо, що сила духу наших предків в нас живе. Українці можуть гордитися нинішнім поколінням чоловіків, що усвідомлено йдуть воювати у зону АТО  на захист своєї Батьківщини.
       Саме до Дня захисника України ми організували виставку-пам'ять "Сини України: нескорені і горді". На ній представлені матеріали, що знайомлять користувачів з подіями, пов’язаними з захистом наших східних кордонів. 
    З нагоди свята 9 жовтня в бібліотеці відбулась патріотична година "Пам'ять потрібна живимзі студентською молоддю Павлоградського коледжу ДВНЗ «Національний гірничий університет».  Змістовне спілкування, активний діалог з запрошеними учасниками  заходу – С.Тищенко, Г.Прудська, І.Іваніченко дало змогу молоді зрозуміти, що тільки спільними зусиллями наших захисників та народу ми відновимо мир в нашій країні, що майбутнє – це вони і в більшій мірі від них залежить доля України.

Зі святом Вас дорогі наші хлопці!  Схиляємо голови і говоримо Вам, воїнам рідної землі, величезне спасибі та щиро вшановуємо пам’ять усіх полеглих наших захисників. Вони різні за віком, але з однаковою долею – вони оборонці своєї Вітчизни, значить і нас.
Немає коментарів:

Дописати коментар