четвер, 6 квітня 2017 р.

                                  "Шукайте людей, 
розмова з якими коштувала би
 гарної книги."
П`єр Буаст.


    5 квітня на території вільного спілкування відбулась зустріч у форматі " Жива книга." Студентам ПТ ДВНЗ "НГУ" гр.ГР-4-16 розповідали про себе дуже цікаві люди: Іскендеров Іскендер Расулович- депутат областної ради та Тищенко Сергій Олексійович- депутат міської ради.  Це люди з унікальним досвідом- люди " книги." 
     Перша в світі " Жива бібліотека" з`явилась у 2004 році в Даніі, з того часу ця ідея набула популярності у світі та поширилась в Україні. ЇЇ суть проста: в звичайній бібліотеці ви обираєте та читаєте цікаву книгу, а в " Живій бібліотеці" самі люди є відкритими книгами, яким можна поставити різноманітні запитання. Що і зробили бібліотекарі разом зі студентами. Цікавило все: і дитячі спогади, і найкращі враження, як вибирали свій життєвий шлях, чим займаються зараз наші депутати, які складнощі виникають, навіть дізнавались яка сама улюблена страва. Виявилось, що Іскендер Расулович за 35 років медичної професійної діяльності прооперував  більш ніж 20 тисяч пацієнтів, майже половина мешканців міста получила у нього медичну допомогу, і зверніть увагу не трапилось жодної людини, яка б мала нарікання. Це дуже гарний лікар та чудова людина: розумна, толерантна,  уважна, смілива,  не раз надавав медичну та гуманітарну допомогу бійцям у зоні АТО . А Сергій Олексійович людина з активною життєвою та громадянською позицією , добровольцем приймав участь у бойових діях в зоні АТО.
   Студентам трапилась унікальна можливість отримати інформацію із перших вуст, поспілкуватись особисто, сформувати власні уявлення про людину. Адже це так важливо у наш час. " Книги" виявились дуже цікавими, з такими людьми з`являється бажання спілкуватись ще і ще, як і прагнення перечитати цікаву книгу.